THE AGONIST „Lullabies for the dormant mind”

Ponownie Kanadyjczycy, ponownie fenomenalny band, ponownie techniczny, oszałamiający i zajebisty! To niesamowite, ale za to jakże prawdziwe, Kanadyjskie zespoły metalowe to jednoznaczna i generalnie najlepsza możliwa marka w metalu. Nie znam ani jednego, dosłownie ani jednego, złego, daremnego zespołu z Kanady.

ANGELREICH – Wywiad z Mattem i Valdem

Cóż, metalcore w Polsce ma się dobrze, albo powiem inaczej. Ma się wreszcie coraz lepiej. Drown my day, Faust Again, Frontside i wreszcie Angelreich właśnie to tylko kilka z nazw które od dłuższego bądź krótszego czasu wyzwalają mega pozytywną energię, nie tylko w głośnikach. Czas dogonić zachód, a może nawet i wyjść mu na przeciw? Co do powiedzenia mieli Waldek i Mateusz przeczytać możecie poniżej.

Back To Top